• <

Wynik wyszukiwania - "fotografia" - Wiadomości

Piękno Bałtyku w obiektywie - konkurs fotograficzny UG

Konkurs fotograficzny organizowany przez Uniwersytet Gdański odbywa się w ramach projektu Baltic Heritage Routes. Development of Heritage Tourism Infrastructure in the South Baltic Area, który realizowany jest w ramach programu Interreg South Baltic. Zgłoszeń można dokonywać w 8 kategoriach i nadsyłać je do końca września 2020 r.
26.08.2020

Stoczniowiec z aparatem w ręku - wyjątkowa wystawa fotograficzna

40. rocznica popisania Porozumień Sierpniowych zbliża się wielkimi krokami. Stocznia Cesarska ma świadomość, że nie da się budować przyszłości miejsca, pomijając jego historię i dziedzictwo. Ta ważna zasada towarzyszy w procesie rewitalizacji terenu od samego początku.
26.08.2020

Gdynia: Plaża wczoraj i dziś (foto)

Gdyńska plaża niezmiennie przyciąga w upalne dni spragnionych słońca i wody mieszkańców i turystów. Czy zmieniła się przez ostatnie kilkadziesiąt lat? Zobaczcie sami.
16.08.2020

Stwórz z nami kalendarz morskich wspomnień o Gdyni!

ATC Cargo SA z akcją społeczną "Morskie wspomnienia o Gdyni". Organizatorzy zapraszają do dzielenia się archiwalnymi fotografiami związanymi z historią morską Gdyni a jednocześnie wsparcie trójmiejskich hospicjów i organizacji wspomagających leczenie dzieci!
31.07.2020

Olbrzymia chmura piaskowa nad Atlantykiem [foto, wideo]

Ogromna chmura piasku oraz pyłu z Sahary podróżuje nad wodami Oceanu Atlantyckiego w kierunku Ameryki. Zjawisko przenoszenia pyłu pustynnego wraz z wiatrem ma miejsce każdego lata, jednak w tym roku jego skala jest rekordowa. Chmura ze względu na swoje rozmiary została okrzyknięta "Godzillą".
28.07.2020

25. rocznica wyjścia w rejs dookoła świata ORP „Iskra”

To już 25 lat minęło, kiedy ORP „Iskra” wyruszył w rejs dookoła świata. W ciągu 300 dni żeglugi przebył 37 740 mil morskich. Na pokładzie było 58 osób załogi, w tym 34 podchorążych, 18 osób załogi stałej, 5 wykładowców i lekarz. Warto zaznaczyć, że obecnie w uczelni pracuje 9 osób, które były uczestnikami tego rejsu, w tym ówczesny dowódca ORP „Iskra” kadm. w st. spocz. dr inż. Czesław Dyrcz. W tej grupie jest 5 oficerów, z czego 4 w tamtym czasie było podchorążymi.
20.04.2020

Otwarto Muzeum Ichtiologiczne w Szczecinie (foto)

Czterometrowy rekin polarny, kosogon, żarłacze, ale też płaszczki czy korale znalazły się wśród blisko tysiąca eksponatów zwierząt wodnych w otwartym w czwartek edukacyjnym Muzeum Ichtiologicznym w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Zbiory mają służyć przede wszystkim uczniom i studentom.
13.02.2020

Podsumowanie konkursu „Logistyczne migawki. Cztery pory roku 2019”

Za nami II edycja Konkursu fotograficznego ‘Logistyczne migawki’. Pierwsza zaskoczyła nas bardzo pozytywnym przyjęciem, a tegoroczna pokazała nam, że konkurs rozwija się i cieszy coraz większym zainteresowaniem.
13.12.2019

Polskie wyprawy na Antarktydę w fotograficznej opowieści

O zdjęciach autorstwa fotografa Mirka Wiśniewskiego z wypraw: na Lhotse - która dała początek sukcesom Polskiego Himalaizmu Zimowego; i ku wybrzeżom Antarktydy - pokazanych na wystawie w Domu Spotkań z Historią opowiedziała PAP kuratorka Sandra Włodarczyk.
16.11.2019

Historie podróży do Ameryki transatlantykiem Batory na wystawie

Fotografie i fragmenty wspomnień osób podróżujących do Ameryki transatlantykiem "Batory" można zobaczyć na plenerowej wystawie w Warszawie. Ekspozycja przybliża historie osób, które często decydowały się na tę podróż "w jedną stronę".
06.07.2019

Legenda Morska – uchwyć ją w obiektywie

Agencja Rozwoju Gdyni zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego Legenda Morska Gdyni. Z zapałem uwieczniacie nadmorskie życie Gdyni, wycieczkowce, żaglowce, zachody i wschody słońca, codzienne życie i niecodzienne wydarzenia? Warto już teraz przejrzeć swoje fotozasoby, bo 8 lipca mija termin zgłoszeń w pierwszej kategorii – „Święto Morza”.
03.07.2019

Love Boat. Rozkosze rejsów Stefanem Batorym na fotografiach Hipolita Śmierzchalskiego

Tysiące portretów podróżnych i załogi, zdjęcia z balów przebierańców, toastów i uścisków, życie pod pokładem i w kajutach… Przez 10 lat Hipolit Śmierzchalski (1925–2012) pływał na pokładzie ostatniego z polskich transatlantyków TSS „Stefan Batory", pełniąc rolę pokładowego fotografa. W rejsie spędzał w miesiącu na ogół 28 dni. W czasie jednej imprezy zdarzało mu się wykonać 1500 zdjęć. Zawsze czarno-białych, bo PLO nie było stać na kolorową ciemnię. Często podczas pracy tańczył i śpiewał, trudno było uwierzyć, że robi zdję
28.05.2019

Marsz, marsz Batory - opowieść utkana ze wspomnień

Odważny, przyjacielski, gościnny – tak legendarny statek M/S „Batory” wspomina jego załoga i pasażerowie. Niezwykłe, wzruszające historie o tym polskim transatlantyku zebrały Barbara Caillot oraz Aleksandra Karkowska. Spotkały się z ponad 50 osobami, które pływały, podróżowały i pracowały na „Batorym”. Zebrały i spisały ich opowieści. Tak powstała książka „Marsz, marsz Batory”. Jej premiera odbyła się w sobotę, 11 maja w Muzeum Emigracji w Gdyni.
12.05.2019

Premier: Chcemy utrzymać deficyt w ryzach unijnych, nie przekroczyć 3 proc. PKB

Będziemy starać się utrzymać deficyt w ryzach unijnych, nie przekroczyć 3 proc. PKB, a także utrzymać w ryzach stabilizującej reguły wydatkowej - zapewnił we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Przyznał, że pewien przyrost deficytu sektora finansów publicznych nastąpi.
26.03.2019

Rozstrzygnięcie VIII edycji konkursu Pantaenius Jacht Foto 2018

W niedzielę 3 marca 2019 podczas targów Wiatr i Woda już po raz ósmy rozstrzygnęliśmy konkurs fotografii żeglarskiej Pantaenius Jacht Foto. Nagrodę główną zdobył Łukasz Falkiewicz i jego niezwykłe zdjęcie „Wniebowzięta”. Mnóstwo pięknych zdjęć, zaangażowanie głosujących internautów i bardzo wyrównany poziom finałowej 30-tki zapewniły w tej edycji wyjątkowo dużo emocji.
08.03.2019

MeToo na pomniku słynnego pocałunku marynarza

Jak poinformowała policja z Sarasoty na Florydzie - dzień po śmierci marynarza ze słynnego zdjęcia symbolizującego zakończenie II wojny światowej, na pomniku przedstawiającym całującą się parę, namalowano czerwone grafitti z napisem #MeToo.
20.02.2019

USA: Zmarł marynarz ze słynnego zdjęcia sprzed 74 lat

W wieku 95 lat zmarł w USA George Mendonsa, marynarz ze słynnego zdjęcia, zrobionego w 1945 r. na Times Square w Nowym Jorku, symbolizującego zakończenie II wojny światowej - informuje na swojej stronie internetowej dziennik "New York Times".
19.02.2019

Gdynia obchodzi 93. urodziny

Darmowy wstęp do Muzeum Miasta Gdyni i otwarcie nowego modułu wystawy głównej w placówce, wiele wystaw fotograficznych oraz uroczysta sesja Rady Miasta z wręczeniem Medali im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - tak m.in. Gdynia będzie obchodziła swoje 93. urodziny.
10.02.2019

Muzeum Miasta Gdyni inauguruje współpracę z Klifem

Wystawę archiwalnych zdjęć miasta i portu można od dziś zobaczyć w Galerii Klif. Niezwykłe zdjęcia pochodzą ze zbiorów Muzeum Miasta Gdyni. Otwarcie wystawy „Na styku morza i lądu” inauguruje współpracę pomiędzy Muzeum Miasta Gdyni a Galerią Klif.
08.02.2019

Ukraina/Prezydent: Szeroka inwazja Rosji jest bardzo realna

Wprowadzenie na Ukrainie stanu wojennego to efekt bardzo realnej groźby inwazji Rosji na pełną skalę – oświadczył prezydent Petro Poroszenko w wywiadzie dla ukraińskich stacji telewizyjnych we wtorek wieczorem.
28.11.2018

Fundacja Koncept Kultura wirtualnie rekonstruuje statek MS Piłsudski

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Fundacja Koncept Kultura udostępni interaktywną platformę poświęconą historycznemu transatlantykowi MS Piłsudski, który zatonął w 1939 r. Ma to być atrakcyjna lekcja mało znanej Polakom historii z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
27.11.2018

Ogromny księżyc przypłynął do Gdańska

Ogromny biały „rogal” pokryty kraterami, które z bliska okazują się pamiątkowymi fotografiami mieszkańców Krakowa - to „Dar Krakowian dla Pomorzan”. Nietuzinkowy obiekt przypłynął do Gdańska na barce. Można go oglądać na terenie Stoczni Cesarskiej, przed nową siedzibą galerii WL4 - budynkiem Mleczny Piotr.
20.08.2018

Eksperci analizują zdjęcia z obszaru poszukiwań pytona

Eksperci z Fundacji Animal Rescue Polska analizują zdjęcia terenu, na którym poszukują pytona tygrysiego. Mamy około dwóch tysięcy zdjęć obszaru między miejscowościami Gassy i Cieszyca – poinformował w niedzielę PAP prezes Fundacji Dawid Fabiański.
15.07.2018

Morze wyrzuciło rosyjskie pociski sygnalizacyjne z okrętów podwodnych. Znaleziono je m.in. w Jastarni i na Helu

Pociski sygnalizacyjne rosyjskiej produkcji z okrętów podwodnych znaleziono na plażach w Jastarni, Helu i na Wyspie Sobieszewskiej – potwierdza Marynarka Wojenna. "Wiemy o trzech pociskach, ale zabezpieczone zostały dwa z nich" – podano.
31.05.2018

W niedzielę obchody Dnia Mokradeł w Parku Narodowym

Prezentacja o znaczeniu mokradeł, wycieczka terenowa i cześć artystyczna – w ten sposób Park Narodowy „Ujście Warty” będzie obchodził w niedzielę Światowy Dzień Mokradeł. Ujściowy odcinek Warty należy do najcenniejszych w Polsce obszarów podmokłych.
03.02.2018

W Meksyku spadł deszcz ryb (wideo)

W ubiegłym tygodniu mieszkańcy miasteczka Tampico w Meksyku byli świadkami niezwykłego zjawiska. Deszcz przyniósł nie tylko krople wody, ale także małe rybki. O zdarzeniu poinformowali funkcjonariusze Służby Cywilnej stanu Tamaulipas.
03.10.2017

9. edycja Sail Świnoujście już w ten weekend

Po raz dziewiąty już w sierpniowy weekend odbędzie się Sail Świnoujście - żeglarskie wydarzenie, które doskonale wpisuje się w charakter miasta i ma już swoich wiernych sympatyków wśród bractwa żeglarskiego i „szczurów lądowych".
18.08.2017

Kreml: cały sprzęt dostarczany na Krym jest produkowany w Rosji

Cały sprzęt dostarczany na Krym, w tym turbiny, jest produkowany w Rosji - zapewnił w czwartek rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow w odpowiedzi na zarzuty niemieckiego Siemensa o przerzucenie na Krym dwóch turbin dostarczonych przez koncern klientowi w Rosji.
13.07.2017

Reuters powiadomił o nowych turbinach na Krymie, Siemens nie potwierdza

Po doniesieniach, że na anektowany przez Rosję Krym mogły trafić 2 nowe turbiny gazowe przypominające sprzęt produkcji Siemensa, niemiecki koncern nie potwierdził tych informacji i podał w czwartek, że jego podejrzenia nadal dotyczą tylko 2 poprzednich turbin.
13.07.2017

Regatowo na facebooku

Od poniedziałku „ambasadorami” szczecińskiego zlotu żaglowców mogą zostać członkowie internetowej społeczności. Użytkownicy facebooka zyskali możliwość regatowego „ozdabiania” swoich zdjęć i skorzystania z dedykowanych, zapraszających grafik.
27.06.2017

VI edycja Pantaenius Jacht Foto rozstrzygnięta

Na targach Wiatr i Woda w Warszawie przyznane zostały nagrody VI edycji konkursu fotografii żeglarskiej Pantaenius Jacht Foto. W piątkowe popołudnie na scenie głównej targów ogłoszono laureatów. Nagroda główna trafiła w tym roku do Marka Karbowskiego za zdjęcie „;
19.03.2017

VI edycja Pantaenius Jacht Foto rozstrzygnięta

Na targach Wiatr i Woda w Warszawie przyznane zostały nagrody VI edycji konkursu fotografii żeglarskiej Pantaenius Jacht Foto. W piątkowe popołudnie na scenie głównej targów ogłoszono laureatów. Nagroda główna trafiła w tym roku do Marka Karbowskiego za zdjęcie „Przemek w akcji”.
17.03.2017

Morskie fale odkryły jedną z militarnych tajemnic Helu (foto)

Jeszcze przed ostatnim sztormem stała na pobliskiej wydmie. Teraz znajduje się na samym brzegu plaży. Mowa o betonowej kopule strzeleckiej, którą uszkodził sztorm. Zdjęcia tej konstrukcji wykonał Grzegorz Elmiś. W internecie zawrzało, bo widać, że odsłoniła ona tajemne przejście.
10.01.2017

Jemeńscy rebelianci ostrzelali rakietami katamaran ZEA (wideo, foto)

W ten weekend doszło do ataku na jednostkę HSV Swift należącą do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Okręt został ostrzelany przez przeciwokrętowe pociski manewrujące.
06.10.2016

Kłopoty z pozbyciem się wraku z gdańskiej mariny

Wrak łodzi, która zatonęła trzy miesięce temu w gdańskiej marinie w dalszym ciągu tkwi w wodzie – czytamy w portalu Radia Gdańsk. Jest zagrożeniem dla żeglugi i środowiska. Sprawą ma zająć się sąd.
04.10.2016

Nowaja Gazieta wiąże jacht wart 100 mln dolarów z szefem Rosnieftu

Niezależna rosyjska "Nowaja Gazieta" publikuje w poniedziałek materiał o luksusowym, wartym co najmniej 100 mln dolarów, jachcie "St. Princess Olga"; według gazety można przypuszczać, że na nim właśnie podróżuje żona Igora Sieczyna, szefa koncernu Rosnieft.
01.08.2016

Zatonęła łódź przycumowana w gdańskiej marinie

Niecodzienny widok przyciąga uwagę spacerujących wzdłuż gdańskiej mariny przy ulicy Szafarnia. Przy jednej z kei wystaje nadbudówka i burty zatopionej łodzi. Jednostka zatonęła w nocy ze środy na czwartek.
18.06.2016

ORP Orzeł na niesamowitych fotografiach

W sieci zostały opublikowane unikatowe zdjęcia polskiego okrętu podwodnego ORP Orzeł. Możemy na nich podziwiać legendarną jednostkę podczas codziennej eksploatacji. Na zdjęciach widać również okręt ORP Wilk.
18.03.2016

ORP Orzeł na niesamowitych fotografiach

W sieci zostały opublikowane unikatowe zdjęcia polskiego okrętu podwodnego ORP Orzeł. Możemy na nich podziwiać legendarną jednostkę podczas codziennej eksploatacji. Na zdjęciach widać również okręt ORP Wilk.
18.03.2016

Za nami finał V edycji Pantaenius Jacht Foto!

Znamy już zwycięzców konkursu fotograficznego Pantaenius Jacht Foto. Jak co roku, na scenie głównej targów Wiatr i Woda w Warszawie ogłoszono laureatów konkursu. Tym razem nagroda główna trafiła do Piotra Lisowskiego za zdjęcie „Ostatnia wachta sezonu”.
14.03.2016

Śladami kobiet w Stoczni Gdańsk – aplikacja mobilna już dostępna

8 marca odbyła się premiera aplikacji mobilnej „Stocznia jest kobietą”. Za pomocą telefonu i tabletu można zwiedzać stocznię śladami jej pracownic, obserwując życie codzienne w zakładzie. Aplikację można pobrać ze sklepu Google, niedługo będzie także dostępna na system iOS.
09.03.2016

Lech Wałęsa kapitanem żeglugi!

Lech Wałęsa słynie z posiadania wielkiego dystansu do swojej osoby. Bardzo często daje temu wyraz na swoim mikroblogu. Kilka dni temu opublikował na nim zdjęcie w czapce, którą dostał od marynarzy. Fotografię opatrzył komentarzem: Melduję.
09.11.2015

Dwie kule ognia nad chińskim portem. Zginęły 44 osoby (WIDEO)

Dwie potężne eksplozje wstrząsnęły wczoraj wieczorem chińskim portem Tiencin. Do wybuchu doszło wskutek zapalenia się materiałów wybuchowych w strefie przemysłowej. W wyniku katastrofy zginęły 44 osoby, a ponad 520 trafiło z obrażeniami do szpitali.
12.08.2015

O mały włos... Niesamowite zdjęcia!

To musiała być najbardziej niesamowita chwila w życiu kajakarza, który wybrał się na wyprawę u wybrzeży Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. O mały włos przypłaciłby życiem spotkanie z humbakiem, kilkudziesięciotonowym wielorybem. Na szczęście nic mu się nie stało, a swoją wyprawę będzie z pewnością bardzo długo wspominał.
27.07.2015

„Morska” Noc Muzeów

W nadchodzący jak co roku w całej Polsce otworzą się drzwi wszystkich muzeów. Poniżej prezentujemy zestawienie najciekawszych wystaw i wydarzeń związanych z morzem. Do większości miejsc wstęp będzie bezpłatny lub wymagana będzie symboliczna opłata w wysokości 1 zł.
15.05.2015

Wirtualny spacer po „Portowcu”

Ile mierzy stępka "Portowca", jaka część statku znajduje się pod wodą, skąd wydobyto naczynia ceramiczne? Jak wygląda praca archeologa podwodnego? Prezentujemy fotogrametryczny model wraka F53.14 w trójwymiarze, zwanego "Portowcem".
08.04.2015

Marynarz laureatem „OPFA 2014”

W Klubie Wojskowym 1. Warszawskiej Brygady Pancernej w Warszawie-Wesołej w ramach Przeglądu Filmów, Fotografii i Plastyki Wojska Polskiego "OPFA 2014" wyłonieni zostali zwycięzcy. W kategorii film nagrodę GRAND PRIX Ministra Obrony Narodowej przyznano reprezentującemu Dywizjon Zabezpieczenia Hydrograficznego 3. Flotylli Okrętów w Gdyni por. mar. Bartłomiejowi Ciesielskiemu za kadr pt.: „Kobieta też morze”.
08.12.2014

Kontenerowiec stał się pływającym dziełem sztuki (wideo)

Sztuka w przestrzeni publicznej zapędza się coraz dalej. Tym razem 365 - metrowy kontenerowiec CMA CGM MAGELLAN przekształcony w dzieło, wyruszył w rejs z francuskiego portu w Le Havre do Azji przez Morze Śródziemne. Autorem pomysłu jest tajemniczy paryski artysta JR.
25.07.2014

Port Gdańsk dla mieszkańców i turystów

Wśród miejsc, z których bezpośrednio przyjrzeć się można pracy gdańskiego portu, jedno jest szczególnie urokliwe. U stóp Wzgórza Pilotów, na którym przed 120 laty wzniesiona została latarnia morska uważana za jedną z najpiękniejszych w północnej Europie, leży Nabrzeże Kpt. T. Ziółkowskiego. Wysiłkiem Zarządu Morskiego Portu Gdańsk zostało w minionej dekadzie wyremontowane i częściowo przebudowane na rekreacyjny bulwar. Właśnie tam Port Gdańsk przygotował specjalną wystawę pod hasłem "Dawniej i dziś".
01.07.2014

Wyniki III edycji Pantaenius Jacht Foto

Zakończyła się III edycja konkursu fotograficznego Pantaenius Jacht Foto. Finał miał miejsce 6 kwietnia 2014 r. na Targach Wiatr i Woda, które w tym roku po raz pierwszy odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ostatniego dnia Targów, na scenie głównej ogłoszono laureatów konkursu.
09.04.2014

Michał Szlaga - „obszar Stoczni Gdańskiej otwiera przed projektantami możliwość wygenerowania niestandardowych projektów”

Michał Szlaga zaczął dokumentować stocznię jeszcze jako student ASP. Jego fotografie przedstawiają obecny stan miejsca, które od ponad 30 lat jest kojarzone z Gdańskiem. Zdaniem fotografa jego album „Stocznia. Szlaga" podsumowując dziedzictwo Stoczni Gdańskiej jest jednocześnie okazją do zadania sobie pytania o miejsce historycznych obiektów w przestrzeni miasta.
11.10.2013

Fjord Line: super nowoczesny prom ruszy już od 14 lipca

W porcie w Rissa na południu Norwegii został ochrzczony jeden z dwóch nowych promów Fjord Line: Stavangerfjord. Polacy mieli wkład w ich powstanie, ponieważ ich kadłuby powstały w Polsce, w Stoczni Gdańsk, co było wynikiem współpracy Bergen Group Fosen z polskim armatorem. 14 lipca 2013 roku Stavangerfjord wyruszy na swój pierwszy rejs na trasie Bergen-Hirtshals.
01.07.2013

Mamy wspaniałą łódkę – relacja z Ekenas

“Cieszmy się, bo mamy świetną łódkę, która pięknie płynie, jest dzielna, ładnie się kołysze na fali” – takimi słowami kpt. Jerzy Jaszczuk podsumował żeglarską wyprawę do Ekenas w Szwecji, miejsca gdzie Generał Zaruski został zbudowany. Zapraszam Was na relację z tego rejsu, bogato ilustrowaną fotografiami. W przygotowaniu jest też film.
09.05.2013

Kończy się termin zgłaszania zdjęć do Pantaenius Jacht Foto!

Tylko do 31 stycznia można zgłaszać zdjęcia do kolejnej edycji konkursu fotograficznego Pantaenius Jacht Foto, który jest otwarty dla każdego, kto pasjonuje się fotografią. Do konkursu można zgłosić dwa zdjęcia, które tematycznie są związane z jachtami i łodziami motorowymi lub żaglowymi. Do tej pory zgłoszono już ponad 300 zdjęć!
29.01.2013

92 lata polskiej hydrografii

Dzisiaj, mijają 92 lata odkąd Polska posiada własną służbę hydrograficzną. Po odzyskaniu niepodległości w 1918 roku, to właśnie hydrografia była jednym z pierwszych elementów struktur tworzącej się wówczas Marynarki Wojennej oraz administracji morskiej.
20.02.2012

Budujemy historię

Miło nam poinformować, że od 25 czerwca br. w Centralnym Muzeum Morskim dostępna będzie wystawa Zarządu Morskiego Portu Gdańsk SA zatytułowana "Port Gdańsk - budujemy historię", która potrwa do końca sierpnia br.
25.06.2011

Las masztów z bomami

W Gdyni ukazała się książka pod banalnym tytułem "Polskie Linie Oceaniczne - Album floty 1951 - 2011". Zawartość też niektórym może wydać się banalna - jest to ilustrowany katalog wszystkich statków, które nosiły na żółtym kominie znak z trójzębem i literami PLO albo były przez tę firmę czarterowane. Jest tam nawet dział statków niezbudowanych.
10.06.2011

Ryby mają głos! Nadszedł czas na przeobrażenie europejskiego rybołówstwa

Apel polskich członków międzynarodowej koalicji OCEAN2012.
25.05.2011

Pomoc po upadku. Stoczniowcy na swoim

ANDRZEJ Jania już. nie projektuje statków - handluje. Bożena Nabiałczyk i Anna Żółtowska-Górniaczyk nadal są księgowymi, ale już na swoim. A dla Marcina Matusiaka nowym zawodem stała się fotograficzna pasja. Było to możliwe dzięki programowi "Ze stoczni do własnej firmy".
26.04.2011

Dziękujemy za wysłane grafiki.